Get Adobe Flash player
WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
GIMNAZJUM – ARCHIWUM
Archiwa

Rok szkolny 2019/20 rozpoczęty!!!

W dniu 02.09.2019r uczniowie  Szkoły Podstawowej w Sidrze tradycyjnie rozpoczęli nowy rok szkolny mszą świętą w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sidrze. O godz. 10.00 nastąpiła inauguracja nowego roku szkolnego w auli Szkoły Podstawowej w Sidrze. Głos zabrała Pani Dyrektor Krystyna Sawicka, która powitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz gości. Przedstawiła założenia polityki oświatowej państwa na bieżący rok szkolny oraz życzyła uczniom wielu sukcesów w wielu dziedzinach życia szkolnego.

Głos zabrał również nowy sekretarz Gminy Sidra oraz proboszcz parafii, którzy życzyli uczniom jak najlepszych ocen z przedmiotów i zadowolenia z osiągniętych celów. Obecni funkcjonariusze policji z Dąbrowy Białostockiej zaś przypomnieli o  zasadach bezpieczeństwa podczas pobytu w szkole i bezpiecznym zachowaniu się w drodze do i ze szkoły.
To będzie dla nas  rok bardzo ważny, ponieważ nasza placówka obchodzi w tym roku setną rocznicę jej powstania i musimy uczcić to godnie!!!
Rada Pedagogiczna wszystkim uczniom  życzyła samych dobrych ocen, satysfakcji ze zdobywanej wiedzy i samorozwoju. Aby ten rok szkolny był kolejnym, który przybliży Was do waszych marzeń o dorosłym życiu.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.