Piłka ręczna z roku na rok silniejsza…

PR
Piłka ręczna jak ją nie kochać…?

Tak to pytanie zadać trzeba tylko tym, którzy uprawiali tę dyscyplinę sportu, bo Ci którzy nie poczuli na własnym ciele przyjemności grania tego nie zrozumieją. Proszę zapytać uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sidrze co kochają najbardziej – odpowiedź będzie prosta – WF i piłkę ręczną.

Dlaczego ją tak lubią – odpowiedź jest banalnie prosta  – wygrywa drużyna najlepsza i nie ważne czy jesteś mały, czy duży, czy masz potężną masę mięśniową, bo w tej grze liczy się w ogromnej mierze dusza i serce do walki oraz nauczyciel , który odpowiednio przygotuje zawodników i tak zainspiruje, że ponoszony trud i wysiłek na lekcji zaowocuje w postaci zwycięskich meczy na zawodach, a o to w tej grze właściwie chodzi.

Ostatnie wyniki:
dziewczęta komunikat