Get Adobe Flash player

WITAMY NA NASZEJ STRONIE !

GIMNAZJUM – ARCHIWUM

Archiwa

DZIEŃ BABCI I DZIDKA POŁACZONY Z CHOINKĄ SZKOLNĄ.

W dniu 21 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka połączona z choinką szkolną klas 0-III. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami wychowawczyniami przygotowały dla nich część artystyczną. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Pani dyrektor naszej szkoły Krystyna Sawicka przywitała przybyłych wspaniałych gości oraz złożyła im życzenia.


DZIEŃ BAJEK…

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat: uczą, bawią i wychowują. Dnia 17.11.2022r dzieciz przedszkola i klasy 0-3 obchodziły jedno
z najsympatyczniejszych świąt: Dzień postaci z bajek. Tego dnia przyszły do szkoły w przepięknych strojach, które zaprezentowały podczas piosenki pt. „Witajcie w naszej bajce”.
Wspólnie rozwiązywały zagadki słowne oraz rozpoznawały tytuły bajek po ilustracji. W grupach budowały zamki z klocków. Dużo radości dostarczyło dzieciom szukanie złotego pantofelka Kopciuszka. Powstały także przepiękne prace plastyczne z ich ulubionymi bohaterami .
Dzień postaci z bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych. Dzieci z naszej szkoły bardzo dobrze znają bajki i świetnie sobie poradziły z zadaniami.


DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. W związku z reżimem sanitarnym nie mogliśmy ich w tym roku zaprosić do szkoły, ale złożyliśmy im życzenia i przesłaliśmy w formie elektronicznej życzenia i filmy.


CHOINKA W PRZEDSZKOLU I KLASACH 0-3

Karnawał, to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Bajeczny nastrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się najmłodsze dzieci. Niestety z powodu pandemii w swoich salach. Bal karnawałowy dla dzieci, to dzień niezwykły, często wyczekiwany wiele tygodni. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. W salach można było spotkać wróżki, księżniczki, strażaków, policjantów, nie sposób wymienić wszystkich bohaterów. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek. W klasach zagościł Mikołaj z prezentami.  Wspólna zabawa przyniosła naszym wychowankom wiele radości.
 

Strony: 1 2 3