Get Adobe Flash player
WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
GIMNAZJUM – ARCHIWUM
Archiwa

Finał Pucharu Województwa w piłce ręcznej – dziewcząt.

p_reczna0614.05.2016r w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku został rozegrany finał Pucharu Województwa w piłce ręcznej dziewcząt. Pojechaliśmy na  finał po wycieczce w bardzo okrojonym składzie – 7 zawodniczek. Nie mieliśmy żadnej dziewczyny na ławce rezerwowych w celu dokonania zmiany, ale walczyliśmy na ile siły nam pozwalały.

Ostatecznie zajęliśmy V-miejsce w województwie i gdyby nie fakt,że trafiliśmy do mocniejszej grupy mogłoby być jeszcze lepiej.

OTO SKŁAD NASZEJ WSPANIAŁEJ DRUŻYNY:

1.Patrycja           Binkiewicz   – bramkarz
2.Kinga                Prokorym     – kapitan
3.Natalia            Bienasz
4. Patrycja         Kaszuba
5.Julia                 Sidor
6.Aleksandra    Szostowicka

7.Dominika       Zieziula

Trzeba też zaznaczyć,że był to największy sukces szkolnego ,,szczypiorniaka” w historii szkoły. Jak wspomina trener: Andrzej Klim podobny sukces miał miejsce 26lat temu-dziewczęta zajęły w finale VII miejsce.

Chciałbym wszystkim zawodniczkom i zawodnikom naszej szkoły serdecznie podziękować za to,że włożyliście dużo pracy, serca  i wysiłku, wylaliście dużo potu, a niejednokrotnie łez na lekcjach wychowania fizycznego, aby ten sukces stał się faktem.
Jestem ogromnie z was dumny – jako opiekun i trener!!!

Przepraszam, że może nie raz byłem surowy i wymagający, ale tylko przez wysiłek i zdyscyplinowanie można osiągnąć sportowy sukces – innej drogi nie ma!!!

Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim którzy nas wspierali, a przede wszystkim rodzicom, którzy przyjeżdżali po swoje pociechy, aby zabrać je do domów po zawodach swoimi samochodami,gdy niejednokrotnie wracaliśmy ok. 18.00 wieczorem.

Andrzej KLIM

p_reczna06

Wyniki finału…