Get Adobe Flash player
WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
GIMNAZJUM – ARCHIWUM
Archiwa

Biegi przełajowe w Szudziałowie.

Co roku na jesieni młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych rywalizuje na trasach leśnych pod Szudziałowem w powiatowych biegach przełajowych. Tegoroczne biegi przełajowe zorganizowali: Urząd Gminy w Szudziałowie, Zespół Szkół w Szudziałowie, Starostwo Powiatowe w Sokółce oraz Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku.


Frekwencja byłą wysoka -startowało ok. 700 zawodników z różnych szkół, a wśród nich również nasza szkoła podstawowa i gimnazjum.Drużyny startowały w 4 osobowych zespołach,  a awans do półfinału w Augustowie otrzymywały 3 pierwsze drużyny szkolne oraz 6 pierwszych zawodników na poszczególnych dystansach.
Nasi zawodnicy startowali ze zmiennym szczęściem.
Wśród zawodników Zespołu Szkół w Sidrze najlepsze miejsce zajęli:

Szkoła podstawowa:                                                             Gimnazjum:
Wiktoria HURYN klasa IV – 7 miejsce                    Joanna CHOCIEJ klasa II – 7 miejsce
Maciej  TKACZUK klasa V – 7 miejsce

Dziewczęta z gimnazjum zajęły IV miejsce drużynowo.
Pozostałe wyniki wkrótce…

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.