Get Adobe Flash player
WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
GIMNAZJUM – ARCHIWUM
Archiwa

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

W dniu 17 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Pani dyrektor naszej szkoły Krystyna Sawicka przywitała przybyłych wspaniałych gości oraz złożyła piękne życzenia.

Na twarzach dzieci było widać ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość uśmiechu oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Dziadkami i Babciami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Uroczystość przygotowały nauczycielki z klas 0 – II. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci , jak i dziadków.