Rok szkolny 2020/21 – zakończony.

Dobiegł końca rok szkolny 2020/21 – pełen wyzwań, nowych obowiązków i wytężonej pracy. Ze względu na stan pandemii kształcenie odbywało się z zachowaniem rygoru sanitarnego, w formie stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej.

Mijający rok szkolny obfitował w nietypowe sytuacje i problemy. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy  Nauczycielom i Pracownikom szkoły złożyć wyrazy podziękowania za trud i wysiłek włożony w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Dziękujemy za czas efektywnej i rzetelnej pracy. Państwa zaangażowanie i troska o dobro ucznia pozwoliły na sprawną kontynuację nauczania, pomimo utrudnionych warunków edukacyjnych. Proszę również przyjąć życzenia wielu kolejnych sukcesów, satysfakcji z wykonywanego zawodu, a także wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i udanego wypoczynku.
Dzieciom i młodzieży oraz absolwentom, życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.