UCZNIOWIE UCZESTNICZYLI W KONKURSACH WIEDZY

k.wiedzy_07Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Wpływie Energetyki na Środowisko „Z energią dla klimatu” organizowanym przez Fundację „Forum Atomowe”, we współpracy z Wydziałem Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego uczestniczyły 4 osoby z klasy VIII. Uczniowie napisali test wiedzy, a potem przygotowali prace metodą projektu. Ostatecznie BARTOSZ HAJKOWSKI zajął 79 miejsce w kraju, BARTŁOMIEJ ŁAPICZ zajął 41 miejsce i został wyróżniony, natomiast WERONIKA POLEWKO zajęła 8 miejsce w kraju i uzyskała tytuł finalistki konkursu.

W szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Mikołaju Koperniku organizowanego przez Urząd Miasta Torunia i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy wzięło udział 8 osób z kl. VI i VIII. Do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu zakwalifikowało się tylko 3 uczniów z najwyższymi wynikami: WERONIKA POLEWKO, BARTŁOMIEJ ŁAPICZ i PRZEMYSŁAW POLEWKO.
 W szkolnym etapie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, które organizuje Podlaski Kurator Oświaty wzięło udział 5 osób z klasy VIII: BIAŁOBŁOCKI MIKOŁAJ (z fizyki i matematyki), POLEWKO WERONIKA (z biologii i geografii), ZIEZIULA SZYMON (z fizyki i geografii) oraz HAJKOWSKI BARTOSZ i ŁAPICZ BARTŁOMIEJ (z geografii). Niestety żadnemu z naszych uczniów nie udało się zakwalifikować do etapu rejonowego.
Wszystkim uczestnikom konkursów wiedzy dziękujemy za poświęcony czas i włożony wysiłek, a Weronice gratulujemy sukcesu w ogólnopolskim konkursie „Z ENERGIĄ DLA KLIMATU”