Dzień otwarty Zespołu Szkół w Sidrze

W dniu 21.06.2015r. w Zespole Szkół w Sidrze – z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego – odbył się Dzień Otwarty.

W dwugodzinnej prezentacji multimedialnej i części artystycznej młodzi ludzie przedstawili wyniki swojej pracy w kończącym się roku szkolnym.

Na holu można było podziwiać wystawę prac plastycznych, projekty edukacyjne, kroniki szkolne oraz gazetki prezentujące zdjęcia z najważniejszych wydarzeń. W sali gimnastycznej odbyły się zawody sportowe integrujące nauczycieli, rodziców i młodzież. Wystąpił także zespół muzyczny założony przez absolwentów szkoły.
Na zakończenie uczniowie przygotowali słodki poczęstunek i ognisko z kiełbaskami. Na Dzień Otwarty przybyło wielu rodziców, mieszkańców Sidry, absolwentów i przyszłych uczniów szkoły. Wszyscy doskonale się bawili i mogli ciekawie spędzić niedzielne popołudnie.