Rok szkolny 2014/15 zakończony.

z-roku

Rok szkolny 2014/2015 to już przeszłość.

26 czerwca 2015r. uroczyście zakończyliśmy dziesięciomiesięczne zmagania ze szkolną codziennością. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy uczniowie są z tego powodu bardzo szczęśliwi niezależnie od ocen jakie otrzymali na świadectwie.

Wśród uczniów kończących rok szkolny znaleźli się tacy, dla których ten rok był bardzo udany, odnieśli sukcesy, udało im się otrzymać celujące oceny z wielu przedmiotów. Ich trud został doceniony, podczas uroczystego apelu z rąk dyrekcji szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Nagrodzony został również wysiłek uczniów, którzy osiągnęli sukcesy sportowe, godnie reprezentowali szkołę na zawodach sportowych oraz tacy którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych.