Get Adobe Flash player
WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
GIMNAZJUM – ARCHIWUM
Archiwa

Rok szkolny 2016/17 przeszedł do historii…

23 czerwca 2017 roku w auli Zespołu Szkół w Sidrze odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

Wzięli w niej udział uczniowie klas 0 – VI Szkoły Podstawowej w Sidrze oraz gimnazjum, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Galę zaszczycili swoją obecnością:
Wójt Gminy Sidra Jak Hrynkiewicz oraz proboszcz  parafii ks.Wojciech Wojtach.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadził zgodnie z ceremoniałem szkolnym Pan: Bogdan Wojtulewicz.

W głównej części  uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV – VI oraz gimnazjum , którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce.
Nagrodzono też laureatów konkursów przedmiotowych, laureatów innych konkursów, najlepszych sportowców uhonorowano stosownymi statuetkami, a rodzicom wręczono listy pochwalne za szczególne osiągnięcia ich pociech.

Wójt Jan Hrynkiewicz i ks.Wojciech Wojtach podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.

Szczególne podziękowania i słowa uznania skierowano do ks.prefekta Mirosława Matys, który po 7 letniej pracy w parafii i w szkole został przeniesiony do posługi duszpasterskiej do Białegostoku.

To właśnie ks. Mirosław rekultywował prace drużyny harcerskiej w naszej szkole i był jej opiekunem.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.