Get Adobe Flash player
WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
GIMNAZJUM – ARCHIWUM
Archiwa

Rok szkolny 2018/19 rozpoczęty!!!

W dniu 03.09.2018r uczniowie  Szkoły Podstawowej w Sidrze tradycyjnie rozpoczęli nowy rok szkolny mszą świętą w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sidrze. O godz. 10.00 nastąpiła inauguracja nowego roku szkolnego w auli Szkoły Podstawowej w Sidrze. Głos zabrała Pani Dyrektor Krystyna Sawicka, która powitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz gości. Głos zabrał wójt Gminy Sidra oraz proboszcz parafii, którzy życzyli uczniom jak najlepszych ocen i zadowolenia z osiągniętych celów.


To było też szczególne rozpoczęcie roku szkolnego, bo pożegnaliśmy naszą koleżankę Ewę Żuk, która po 36 latach pracy w oświacie postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę.
Ten rok szkolny będzie kontynuacją reformy polskim szkolnictwie, to będzie rok ostatniego egzaminu gimnazjalnego i pierwszego sprawdzianu ósmoklasistów. To będzie też rok bardzo ważny pod względem patriotycznym, bo obchodzimy setna rocznicę odzyskania niepodległości!!!
Tego dnia wszystkim uczniom z terenu Gminy Sidra (i nie tylko) pragniemy życzyć samych dobrych ocen, satysfakcji ze zdobywanej wiedzy i samorozwoju. Aby ten rok szkolny był kolejnym, który przybliży Was do waszych marzeń o dorosłym życiu.