Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 roku w auli Szkoły Podstawowej w Sidrze
odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych
w roku szkolnym 2017/2018.
Wzięli w niej udział uczniowie klas 0– VII Szkoły Podstawowej w Sidrze
oraz gimnazjum, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Galę zaszczycili swoją obecnością:
Wójt Gminy Sidra Jan Hrynkiewicz oraz proboszcz  parafii ks.Jarosław Ciuchna.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadził zgodnie z ceremoniałem szkolnym
Pan: Bogdan Wojtulewicz.

W głównej części  uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV – VII oraz gimnazjum , którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce.
Nagrodzono też laureatów konkursów przedmiotowych, laureatów innych konkursów, najlepszych sportowców uhonorowano stosownymi statuetkami, a rodzicom wręczono listy pochwalne za szczególne osiągnięcia ich pociech.

Wójt Jan Hrynkiewicz i ks.Jarosław Ciuchna podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami, gdzie otrzymali swoje  świadectwa szkolne.