DZIEŃ MAMY I TATY…

DM4Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.
W środę 31.05.2023r odbyły się w naszej szkole wielkie uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie oraz Tatusie, którzy eleganccy i dumni z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pani Krystyna Sawicka powitała zebranych i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim rodzicom poprzez występy artystyczne. Był to wspaniały seans artystyczny przygotowany przez dzieci klas 0-III pod kierunkiem swoich wychowawczyń.

Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości  malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.
Ta wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Więcej zdjęć i filmów zobaczycie na szkolnym FACEBOOKU.