Get Adobe Flash player
WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
GIMNAZJUM – ARCHIWUM
Archiwa

Półfinał Wojewódzki w tenisie stołowym.

t-stolowy-2022_0909.11.2022r. w Suchowoli odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców. Skład drużyny w kategorii Igrzysk Dzieci to: Gabriel Żemajduk, Kamil Białomyza, Kacper Hojnik i Szymon Huryn. Pomimo tego, że były to pierwsze zawody w ich karierze, chłopcy rozegrali świetny turniej zajmując
7 miejsce na 13 drużyn.
 

 
W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej skład drużyny to:
Mikołaj Białobłocki,
Bartosz Hajkowski,
Bartłomiej Łapicz 
Kacper Rej.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli 1 miejsce i zostali tym samym mistrzami półfinału wojewódzkiego, awansując do finału wojewódzkiego.